www.krumlovtours.cz

www.krumlovtours.cz - Váš průvodce (19.07.2019 - 06:38)

Prohlídky Českého Krumlova, památek a výlety do okolí
Krumlovtours.com > Průvodci a ceny > Váš průvodce

Váš průvodce

Zpět na výpis článků

Váš průvodce

Profesionální průvodce vás nebo Vaši skupinu provede v češtině, angličtině nebo němčině. Místo setkání, délku a typ prohlídky si zvolíte dle vašich potřeb. Na požádání zajístíme prohlídku zámku Český Krumlov, barokního divadla či zamluvíme prověřenou restauraci.

 

Provádíme klienty hotelů, penzionů, ambasadory, zájmové spolky, zaměstnance společností, návštěvníky hudebních festivalů, slavností. Mnozí z nich nám poslali poděkování za kvalitní zážitek.

JAK SI MŮŽETE OBJEDNAT NAŠE SLUŽBY?

Kontaktujte nás, prosím, pomocí formuláře nebo emailem: info@krumlovtours.com, popřípadě na tel: +420723 069 561.

Tým průvodců z Krumlov Tours.com se těší na společně strávený čas s Vámi při objevování krás Českého Krumlova a okolí.

 Zakladatelkou cestovní agentury Krumlov Tours je Karolína Kortusová. Na začátku 90.let vystudovala obor marketing a distribuci na Manchester Metropolitan University a poté pracovala ve Velké Británii v mezinárodní obchodě. V devadesátých letech se podílela na projektech restrukturalizace českého průmyslu. V roce 1999 se natrvalo se svou rodinou usadila v Českém Krumlově a začala budovat nabídku zážitkových služeb cestovního ruchu pro individuální návštěvníky Českého Krumlova. Karolína je soudní tlumočník angličtiny a profesionální průvodce cestovního ruchu. Je aktivní pracující maminkou tří dcer, o své klienty se tedy stará s přímo „mateřskou péčí". Ráda jezdí na kole, na běžkách a to nejraději po šumavských hvozdech.

 

Nebojte se splutí Vltavy na raftu

Nebojte se splutí Vltavy na raftu

Řeka Vltava je vodáckým rájem...

 

více informací...

Napsali o nás

Napsali o nás

Srpen 2014 Chtěli bychom poděkovat za..

 

více informací...

tripadvisor.com PayPal Facebook